| Loreyn a întrebat:

Mai e putin si implinesc 14 ani si nu am nicio idee de ce sa fac de ziua mea... Dau fundita celei mai bune idei

Răspuns Câştigător
| marY5 a răspuns:

Pai eu as iesi undeva in aer liber..Cu cortul sau o cabana cv..cu prietenii. Depinde si de buget ..Sau dai o petrecere acasa la tine sau in alt loc unde toti prietenii tai sa vina costumati infricosator..va uitati la filme horror. jucati diferite jocuri cu provocari si alte chestii. Distractie placuta si la multi ani.

4 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, iti poti invita toti prietenii la tine acasa si sa dai o petrecere cu ajutorul parintilor sau poti iesi cu cativa prieteni in oras sa mancati ceva si sa va distrati. Distractie placutahappy

| Resurrection a răspuns:

Iesi cu prietenii in oras.

| Misfits a răspuns:

Ia-ti o sticla de vodka si condamn-o la moarte.

| GeorgeFun a răspuns:

Pai... poti sa va jucati pe PS/PC/XBOX!
Sau daca vrei in oras... faci cinste cu un suc si o pizza!
Daca nu asta... aduna-ti toti prietenii tai afara si cumparati-va cipsuri, suc/bere, si jucati ceva interesant... ce poti face la 14 ani? laughing
Bafta!