| o° Odd Kidd o° a întrebat:

Mai e putin si incepe scoala/liceu/facultate[ depinde :d ] Mai vreti vacanta?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Bineinteles.Cat mai multa vacanta.Si asa la inceputul scolii nu mai stie nimic din materia de anul trecut.Plus ca prima saptamana avem 3 lucraristraight face

| xAvrilx a răspuns:

Da! Dati-mi inapoi vacanta!laughing

| Fifylici a răspuns:

Nuuu.eu intodeauna am spus ca o vacanta e binevenita dar mai mult de 2 saptamani sa nu dureze, ce e mult stricahee hee
Imi este dor de scoala, colegi si bineinteles de profesorilaughing

| Onutssa a răspuns:

Daaaaaa.

| Jadis a răspuns:

La mine incepe sc si trec in a 8a si mi-e groaza de ce os a fie straight face Da mai vreau vacanta inca 3 luni daca se poate tongue U mai vrei?

| d3yutza_8705 a răspuns:

Da...mai ales ca anul sta mi se pre cel mai greu...(clasa a XII a)

| yonwzza a răspuns:

Mai vreau inca 3 luni de vacanta trec in clasa a 8 a si nici nu vreau sa ma gandesc ce profesori ma mai asteapta sa-mi faca zile negre...crying