| NoNameNoName a întrebat:

La ce Gradinita/Scoala/Liceu/Facultate merge-ti din Toamna? Sunteti Nerabdatori sau mai vreti Vacanta? Eu sincer sunt Nerabdratoare sa incep Liceul...

Răspuns Câştigător
| dragoshalexandru a răspuns:

Sincer si eu astept cu nerabdare sa incep liceul. Chiar a fost frumoasa vacanta, dar totusi te plictisesti. na. ai fost la mare sau in alt loc, dar cred ca iti este dor de colegi, colege cum imi este si mie.winking. Bafta.winking.happy.

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

De ce scrii substantivele comune cu majuscule? Nu sîntem la limba engleză.
„Merge-ți " nu e corect.
Corect este „mergeți".

| NoNameNoName explică (pentru corolav):

Inceteaza sa ma corectezi! Scriu cum vreau! ok?

| Ella3133 a răspuns:

Merg intr`a 10
si sincer mi-asi dori si nu prea sa incep scoalarolling on the floor), nu stiu de ce vreau sa imi revad colegii, dar faptul ca trebuie sa ma trezesc de dimineata ma face sa zic nu laughing)

| Euletitia a răspuns:

In toamna incep clasa a 12-a si astept cu nerabdare revederea din toamna cu colegii si profesorii mei, mai ales ca va fi ultimul din ceim 8 ani petrecuti impreuna(am facut gimnaziul la acelasi colegiu la care sunt si acyum la liceu si s-au pastrat majoritatea colegilor, diriginta si mai toti profesorii si la liceu). cam asa patesc in fiecare an...in timpul anului scoalr astept vacanta, iar in timpul vacantei de vara, in special, astept inceperea scolii. Bafta la liceu si vacanta placuta in continuare! apropo, in ce an esti?

| NoNameNoName explică (pentru Euletitia):

Multumesc!
Sunt la Liceu.