| DeeDeeDenna a întrebat:

Mai e putin si incepe scoala:-& si nu stiu ce haine as putea sa'mi cumpar pentru toamna.worried Ma putezi ajuta cu cateva sfaturi?big grin

Dau fundita raspunsului cel mai detaliatbig grin!

Si era sa uit ...trec in clasa a optabig grin!

Răspuns Câştigător
| ch0c0latemix a răspuns:

Pai poti sa iti cumperi o pereche de blugi negri, ceva bluzita mai sport(ce culoare vrei tu) si o pereche de tenisi albi. eventual un trening ca presupun ca aveti ore de educatie fizica(adidas e cel mai potrivit). sper ca te-am ajutat:*si...succes in clasa a8awinking

2 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Uniforma.

| DudăIamPanda a răspuns:

Bv-.- Eu sunt in a 9. YAAAY. Hahahaaa. Eu am emotii mai mari ca tine rolling on the floor).

- As vrea sa fiu in locul tau sad.
Eu in septembrie pe la inceput o sa ma duc la mall sau intr-un magazin de haine. Iti poti cumpara, Blugi lungi inchisi sau deschisi.
Ceva bluze ( nu groase ). & Jachete. adidasi sau cizme deale de "panza". Eu una le ador.Hahaha.