| Cecex3 a întrebat:

Dupa cum observati si voi mai este putin si incepe scoala... Eu trec in clasa a8-a si nu prea stiu ce se poarta toamna asta. Imi puteti da niste poze sau doar explicatii cum as putea sa asortez hainele si cum as putea sa ma machiez [nu strident]. Dar va rog, ceva potrivit pentru varsta mea [14 ani] si pentru scoala. Multumesc!
Cel mai bun raspuns are

Răspuns Câştigător
| Jasminee a răspuns:

Pai eu zic ca pentru o zii obisnuita de scl ai putea sa-ti pui niste blugi stransi. un maieu alb simplu.si pe deasupra camasa de scl. daca nu merge asa. si totusi iti place genul rock. ai putea sati puii blugi stransi pe tine si cu un tricou negru mai largutz. daca va lasa cu asa ceva.happy funda?puppy dog eyes

1 răspuns:
| sticksulet a răspuns:

Eu trec tot a 8abig grin. Pai, practic du-te in magazine si vezi ce e pe acolo, si ce-ti place.ia-ti.
si e o revista "It's me" cu haine si preturile lor.astfel vezi si ce se poarta mai mult. Insa nu stiu de unde sa-ti iei revista asta, intreaba pe la chioscuri de eahappy