| uNKN0Wn a întrebat:

Mai exista colectionari de carti yugioh? Am mai mult de 300 de carti si ma intrebam daca sa le arunc dar pe net am vazut ca se pot vindebig grin.

Răspuns Câştigător
| Cristinel1994 a răspuns:

Mercador, tocmai, okazii incearca pe astea

10 răspunsuri:
| Cristinel1994 a răspuns:

Iti iei bani pe ele doar daca sunt originale cartile yu gi oh sunt produse de mai multe firme dar doar cele originale se colectioneaza uite aici http://fc04.deviantart.net/......Kazama.jpg

| uNKN0Wn explică (pentru Cristinel1994):

Am 360, 110 sunt 100% originale, unde sa le vand? sau unde sa pun anunt?

| Cristinel1994 a răspuns (pentru uNKN0Wn):

Mercador, tocmai, okazii incearca pe astea

| Wakee a răspuns:

Vindele macar scoti un ban nu zic bine?

| soryn7777 a răspuns:

Ti le cumpar eu pentru un pret bun.Sunt din Dr Tr Severin. Daca nu le-ai vandut da-mi id -ul tau.

| AlexaYami a răspuns:

M-ar interesa si pe mine daca le vinzi.

| uNKN0Wn explică (pentru AlexaYami):

Trimite-mi pm cu id-ul tau de mess.

| AlexaYami a răspuns (pentru uNKN0Wn):

Primitem pe mail niste poze cu cartile si cam cat vrei pe ele

| uNKN0Wn explică (pentru AlexaYami):

Nu am cu ce sa le fac poza, cat despre pret... Nu am mofturi, vreau sa ma scap de ele deci cat mai ieftin, chiar nu stiu cu ce suma sa le dau. Daca vrei iti pot face o lista cu cele mai rare sa zic asa. Am vreo 3 care sunt... ca de aur, metalizate si aurii, nu cred ca sunt de aurlaughing
In fine, daca vrei iti fac o lista cu cele mai bune... 110 dintre ele sunt 100% originale, restul chiar nu stiu...

| AlexaYami a răspuns (pentru uNKN0Wn):

Iti lasasem mesaj pe mess cu pretul oferit in care intra si trasportul, si fa o lista cu cele mai rare

| oxis7 a răspuns:

Le mai ai? daca da te implor sa imi dai mesaj pe yahoo dinunicolae28@yahoo.com