| anonim_4396 a întrebat:

Mai exista fete serioase? Care nu vor sa-si bata joc de tine/foloseasca? ce parere aveti

11 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Sigur ca exista, doar ca voi baietii sunteti atrasi de fite de multe ori si nu este vina noastra daca nu stiti ce vreti. Parerea mea este ca daca ati cauta mai atent ati gasi fata potrivita. Nimeni nu este perfect, insa nici nu suntem toate pe interes, neserioase. Cred ca ar trebui sa iti alegi prietenele cu mai multa atentie si mai ales nu trebuie sa judeci o multime dupa felul de a fi al unui singur individ. Daca ai intalnit odata o astfel de tipa, asta nu trebuie sa te duca la concluzia ca toate suntem asa.

| AtateaConditii a răspuns:

Da, depinde unde le cauti. Daca le cauti la discoteca, pe strada sau de la prieteni putine sanse sa gasesti. Ce e mai naspa e ca fetele bune cam trag la baietii rai.

| MariaRawr a răspuns:

Da, normal ca mai exista... Dar trebuie cautate, caci sunt rare.

| zurick a răspuns:

Daca am fi toate la fel n-ar mai exista fete ''serioase'' sau nu, ci am fi doar fete. Oamenii nu sunt la fel atunci de ce fetele ar fi la fel?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voi măcar le căutați?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da mai exista, dar sunt foarte rare sad

| Aditu94 a răspuns:

Sincer? NU..pentru ca toate urmaresc la partea masculina, sa nu locuiasca cu parintii, ce majoritatea din barbati nu isi permit sa stea in chirie singuri ori sa faca o casa ori sa aiba un apartament, o garsoniera..la ce salariu avem..clar nu avem cum..decat sa furam.vor barbati cu bani, ce sa nu le lipseasca nimic lor cat si copiiilor pe care o sa ii faca.vor barbati cu masini scumpe, ce sa le faca sa straluceasca, sa dea prietenelor lor umilinta, nu sa primeasca.Un concurs prostesc..toate fetele/femeile au pretentii, dar nu ofera nimic- merg pe premiza ca ele sunt femei si ca barbatul fiind cap de familie, trebuie sa faca pe dracul in patru si sa ofere..de fapt, si ele ofera ceva :..pretentii,asteptari peste masura si munca ioc. Femeile nu mai sunt serioase din cauza ca tind prea sus si nu se multumesc cu patura pe care o au..si ajung sa fie refuzate de barbatii cu bani,de cei smecheri,pentru ca si ei, barbatii potenti fiananciar se satura de ele, de figurile lor si vor sa scape de capusele societatii si doresc doar femei simple cu care sa faca casa la propriu, femei care vor sa devina mirese, mame si sotii devotate omului ales cu inima, dupa ce se distreaza cu ispitele astea cu pretentii. Asta e societatea..toate femeile /fetele pe care le cunosc pe parcursul timpului imi certifica ca au acelasi obiectiv, dorinte, pretentii si asa mai departe, fara sa luptea alaturi de barbatul ales ca sa faca ce isi doresc..cum am spus..si mai sus.dar completez : daca stai singur si ai casa ta, tot nu e bine ca vor veni iar cu figuri, ca e prea mica, ca e amenajata nu stiu cum, ca bucataria e mica, ca baia e prea mare si e doar un dus, nu o cada unde sa se balaceasca precum ratele, ca, casa pe care o ai nu e lux..adica..oricum o dai, nu o scoti la capat..nu mai zic. daca ai o masina pe care ti-ai permis-o cu multa munca, fie noua, fie mai putin noua,tot nu e bine, ca lor le plac audi,bmw, mercedes, bentley, s-a.m.d., s-au temir ce au avut fostii lor pestisori de ocean. De locul de munca nu mai zic, nu le intereseaza decat salariul, anume unul cat mai mare..si daca se poate ca ele sa stea acasa si sa nu faca absolut nimic decat sa cheltuie banii pe diverse..si o menajera in casa..ar fii ideal..prea multe pretentii, prea mari asteptari de la un barbat si munca IOC. Fetele din ziua de azi prefera sa castige banii foarte usor : videochat, onlyfans, presteaza servicii intime si asa mai departe..nu mai zic de "prietenii cu beneficii".(No hate - scuze de greselile ortografice. daca sunt).

| buburuza2007 a răspuns:

Da,eu sunt una din ele, am o relatie frumoasa, serioasa de 1 an si 3 luni deci da mai exista si asemenea fete, eu sunt un exemplar laughing cauta si tu mai bine sau ia o pauza si asteapta sa vina ea

| unpustiobisnuit a răspuns:

Depinde ce anturaj ai

Răspuns utilizator avertizat
| swordfish a răspuns:

Poate din 100 1 sau 2 or fi in firea lor cu capul pe umeri