| ladyjesus a întrebat:

Mai există prieteni adevăraţi în ziua de azi?

5 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Da exista. se gaseste odata-n viata.

| MilyHarunto a răspuns:

Foarte rar se gasesc prieteni adevarati pentru ca acum toti profita si nici nu mai stii in cine sa ai incredere, trebuie doar sa zambeste des si sa-ti selectez bine prieteniibig grin

| anytimeanywhere a răspuns:

Rar gasesti dar da exista!

| nextlevel999 a răspuns:

Da exista

| SaveTheNature a răspuns:

Sigur ca da! dar nu ii cauti unde trebuie.Sunt acei oameni simpli pe care putini ii vad.cei saraci,credinciosi,batrani,cei bolnavi,cei putini. Din pacate nu ii gasesti nici la discoteca, nici in anturaj, nici in mall.Nu uita sa zambesti des, si oamenii te vor iubi mai mult!