| OchyDeViperă4Love a întrebat:

Mai, ma enerveaza chestia asta!
" Daca asculti Tokio Hotel inseamna ca esti EMO! "
OFFF! Tokio Hotel nu e o trupa EMO! Mai ales ca NICI EU NU SUNT EMO!
Uitatzi, pana si la stiri s-a dat chestia cu TH :
http://www.youtube.com/watch?v=EWpskydz5Y8&feature=relat ed
Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Tokio Hotel e o trupa pop-rock.Au vestimentatia Emo dar asta nu inseamna ca sunt emo. Oricum si daca ar fi nu vad nimic rau in treaba asta.Tu ca ascultator al lor nu trebuie neaparat sa fii emo ca sa iti placa melodiile lor.Si mie imi plac melodiile rock si la infatisare nu s-ar zice. Aparentele sunt inselatoarehappy

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Tokio Hotel sucks. Atât am de zis.
E același lucru dacă asculți Tokio Hotel, Justin Biberon și gutză. După părerea mea. Nu contează cine e emo și cine nu. Important e că Tokio Hotel = muzică de pus în Recycle Bin.
Baftă

| FoarteLetargic a răspuns:

Ok cum zici tu, dar daca nici solistul trupei nu e emo inseamna ca ajung presedinte...

| PsychSţev a răspuns:

Eu zic că Tokio Hotel sucks. E naşpa. :]

Şi spune-le celor care te cred "EMO" că de fapt, nu eşti emo. Doar vrei să pari.

| anonim_2188 a răspuns:

Buna. mie imi place trupa tokio hotel foarte mult adica si mie mi se intampla aceleasi lucruri la scl si stii ce eu nu le dau importanta adica ce sa faci daca maj sunt manelisti si na normal ca se iau de noi acre suntem mai diferiti si trupa tokio hotel nu e deloc emo adica au niste melodii care pur si simplu cand le asculti te simti mai bine daca ai fost trist in ziua respectica oricum eu zic sa nu ii bagi in sema pe asa zisi oameni noramali care ei nu se cred emo si o chestie ciudata acre mi s aintamplat este ca eu desi ascult rock ca tokio hotel asta e o trupa rok nu emo asa am mai multi prieteni decat manelistii care ma jignesc deci deduceti si voi finalul oricum mai bine asculti rock decat manele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blah blah blah chatterbox
Parcă ar fi important dacă sunt emo sau nu.
Tot o trupă de doi lei rămâne.