| A12NDRA a întrebat:

Mai mereu o prietenie dintre o fata si un baiat se transforma intr-o relatie?

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da,o prietenie nu poate fi intre o fata si un baiat!

| aliceinchains a răspuns:

Nu mereu. Daca ambii sunt destul de inteligenti, prietenia poate rezista mult timp.

| Kristtine a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie. Deci in unele cazuri e adevarat thinking Doar ca atunci cand relatia se rupe cei 2 iar revin la stadiu de prieteni.

| ALeXsSaY a răspuns:

Mda.cam mereu pentru ca unul din ei se indragosteshte fara sa vrea de celalalt dar daca pleaca de la o prietenie o relatie duce adesea la certuri si la pierderea prieteniei sad

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

De multe ori da, dar depinde si cat de stransa este prietenia. Oricum, sunt si exceptii.

| Robert7186 a răspuns:

Nu mereu, dar de cele mai multe ori da. funda?

| jamesbond531 a răspuns:

Sunt 3 situatii: 1. da, devine relatie si si cei doi dein din prieteni iubiti 2. nu, deoarece cum a mai zis cineva sunteti destul de inteligenti si amandoi aveti iubiti separati 3. tu, fiind fata daca umbli intr-un grup cu mai multi baieti si tu sa fii singura fata nu te combini cu niciunul funda?

| danyonly a răspuns:

Da... acum depinde doar de ei, si ce fel de prietenie estetongue