| Miki17 a întrebat:

Cum pot sa readuc la normal o relatie de prietenie cu un baiat?

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Încearcă să vorbești cu el, să râzi, amintește-ti ce lucruri aveți în comun și vorbiți

| Miki17 explică (pentru FaraNumePls):

Cum mai exact?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A intervenit plictiseala si daca deja simti asta e cazul sa-ti iei adio fara prea multe eforturi. Ce rost are sa tragi ceva dupa tine, daca persoana despre care se presupune ca trebuie sa fie langa tine, priveste lung spre Vest, in speranta ca se vede ceva mai frumos.