| MaryaSiAtÂt a întrebat:

De ce de multe ori o prietenie intre un baiat si o fata e aproape imposibila? De ce mereu unul din ei nu se poate multumi cu o simpla prietenie? De ce vor mai mult? puppy dog eyes crying

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

De regula cei mai nerabdatori sunt in general bietii. Incearca intotdeuna sa evite acea parte de a cuceri o fata si vor direct sa treaca la lucruri mai intime.Si cum majoritatea fetelor puternice nu cedeaza asa usor, multi se lasa pagubasi, isi iau jucariile si pleaca.Cu siguranta vei gasi si baiatul care sa aiba rabdare, sa te cucereasca mai intai prin felul lui de-a fi si apoi vor veni de la sine si celelalte lucruri.Mult succes!

| Sabyynna a răspuns:

E cam greu sa fii doar prieten cu o persoana de sex opus pentru ca de obicei apare atractia unui fata de celalat. Totuti am cunoscut baietii cu care sa pot sa fiu doar simpla prietena, si inca suntem prieteni foarte buni. Niciunul dintre noi nu a vrut nimic mai mult decat o simpla prietenie si asta a si iesitwinking