| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Mai mult pentru baieti:Ce preferati mai mult adica care e mai frumoasa nu sa va fie iubita nu stiu ce doar parerea voastra gusturile voastre:bruneta cu ochi albastri? sau blonda cu ochi >>>>caprui?::::astept raspunsurile dau si funda:raspunsuri si de la fetehappy

Răspuns Câştigător
| Clever a răspuns:

Si una si alta daca este simpatica, daca are simtul umorului., daca nu te plictisesti niciodata cu ea. daca te face de fiecare data cand o privesti, cand deschide gura" sa o iei in brate sa o saruti sa o doresti sa iti doresti sa o tii in brate strans, sa ii oferi tot ce ea isi doreste, sa simtiti aceleasi lucruri sa fi in eahappy (totul la modul cel mai serios)

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Şatenă cu ochi verzi drooling.

| fluturas a răspuns:

Blonda cu ochi caprui, de ce? pentru ca sunt blonda cu ochi caprui laughing

| bOse a răspuns:

Nu blonde, nu brunete, nu roscatele.

O fata simpla, adorabila, care stie sa comunice standardizat si cam atat.

| Christian515 a răspuns:

Blonda cu ochii albastrii:X:X:X