| →s ♥ ą← a întrebat:

Mai multe prietene de ale mele imi spun ca`si spala adidasi la masina de spalat. Cum se procedeaza? Nu se strica? Adica la program scurt sau cumbig grin? mersi

6 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Unele masini au program special, scrie ''shoes'', si eu imi bag adidasii, si cizmele, ies curatehappy

| Happyness a răspuns:

Ii bagi intr-un saculet din material d`ala de bluze sau ii bagi intr-o bluza alba si o inozi bine sa nu se desfaca tongue

| ambutisare a răspuns:

Mai bine spala-i manual

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Din cate stiu eu mama ii pune intr-o fata de perna mai mare ca sa nu tot sune dar nua de ce sa se stricehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu strica daca ii bagi la program scurt fii mai destepa dddddddddddd

| beretu a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=iCyh4xF26tM uite aici poate te ajuta cu ceva