| anonim_4396 a întrebat:

La ce program se pun adidasii la masina de spalat? mersi

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Dragul meu nu mai consuma curentul degeaba, cumpara altii si ai rezolvato.

| Ruxy a răspuns:

Ar fi bine sa ii pui in ceva, cum ar fi o fata de perna mai veche sau un prosop, ca sa ii protejezi, iar temperatura apei sa nu fie prea mare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La rece si in jur de 30 -45 minute, la cald se dezlipesc.nu ii amesteca cu alte rufe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm...nu toata lumea isi schimba adidasii cand vine vremea sa-i spele... aparte ca trebuiesc spalati o data pe luna macar(depinde si de cat timp sunt purtati, in ce imprejurari, etc).eu ii bag la masina de spalat, la max30 grade, la programul normal ca pentru haine, dar poti f bine cu apa rece daca nu sunt ff murdari si de preferat cu un prosop sau ceva textil.la urma mai dau o data pe programul de clatire, trebuie sa avem grija sa dispara orice urma de detergent...ies f curati.