| Darkmoonight a întrebat:

Mai...tot aud prin clasa si chestii ca o murit Cleo ca so drogat ba co fumat si dupa mai aud co murit si Emma de la un accident cu masina sau cancer sau co fumat.pana la urma careo murit si din ce cauza?laughing

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Of doamne. Emma a murit de accea na aparut in sezonul 3din cauza cancerului.

2 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Nu a murit.Incearca sa gandesti putin, inainte sa pui o intrebare atat de penibila!

| TraficDeMentosane a răspuns:

Nu a murit nici una happy. O sa mai fie un sezon, al 4a si o sa para toate 4, [ema, cleo, ricky, bella ]. Ema era plecata nu stiu unde in sez3.

Acm poti sa regreti ca nu mi'ai dat fundita smug.