| Maria609 a întrebat:

Hey... Cand ma mai uitam pe TPU erau intrebari gen: emma si cleo din h2o au murit? Si lumea raspundea: "Emma e deghizata in Bella", "Cleo si Emma mergeau la o petrecere si le-au calcat un tir", "Emma a avut cancer la par si la sani si Cleo se droga", "Emma s-a sinucis ca parintii nu i-au mai dat voie sa joace in h2o", "Emma s-a drogat si din cauza drogurilor a calcat-o o masina", "Nimeni nu a murit, stati linistiti", etc. Mai fratilor, ce sa mai cred? Dau funda celui care imi da o dovada! big grin

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Ce naiba vorbești acolo, mă. o.O?
Toate 3 sunt bine mersi le doare la bască... Emma și Cleo acuma joacă în The Originals.

1 răspuns: