| Pacifista a întrebat:

Mai, voua va merge sa incarcati poze pe facebook? Mie nu-mi merge! straight face

3 răspunsuri:
| mariusyk08 a răspuns:

Depinde ce format si ce marime in pixeli sunt imaginile. Cand incerci sa incarci iti da un mesaj daca nu reuseste. Citeste cu atentie acel mesaj si-ti vei a seama de problema.
Succes!

| snowflakes a răspuns:

Salut! Vrei sa pui poza pe wall sau la profil? Daca o pui la profil trebuie sa ai un format de imagine de maximum 4MB

| Pacifista explică (pentru snowflakes):

Pe wall si se tot incarca incarca, dar dureaza prea mult.
si am incercat sa incarc o poza la profil si tot asa rolling eyes