| mihai024 a întrebat:

Era un serial de desene animate difuzat cam in perioada 1999-2002 in care o echipa de oameni luptau contra fenomenelor extraterestre si nu numai. Aveau arme normale, la un moment dat au luptat contra unor zombii, contra unor monstrii etc.Caut numele de vreo 2 ani, multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Trolli a răspuns:

Poate e asta:
http://www.youtube.com/watch?v=FzM_z8f-R28
Bureau Of Alien Detectors BAD

| mihai024 explică (pentru Trolli):

DA DA DA! Vai de capu meu era genial.Multumesc f mult ca ai cautat la ora asta, o seara buna, si apropo daca esti fata si stai in Buc ai un suc la ce cafenea doresti!

4 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Captain planet.

| mihai024 explică (pentru Trolli):

Nu,nu erau copii.Tin minte 2 episoade:in unul din ele e o invazie a zombilor, isi dau seama de punctele lor slabe si trag la cap, la un mom dat unul din echipa lor intra in baza si descopera ca aia au fabrica de creat zombii.In al doilea omoara nu stiu ce monstrii cu ajutor fibrei de sticla(stiu e ciudat) si a unor camioane in care o transporta.

| Trolli a răspuns:

Stai linistit, mi-a facut placere ca te-am ajutat. Vizionare placuta. happy