| AdellaAdella a întrebat:

Maine(adica marti)mergem la scoala? Azi nu am fost. Dar maine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mergem marti

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Asteapta stirile. Depinde cum este vremea.

| Elena1234456 a răspuns:

Eu sunt din Galati, si maine din pacate da-mergem la scoala (noi, galatenii) tongue.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu se stie happy Daca o sa fie la fel vremea stam si maine acasa big grin Sa dea Dumnezeu sa fie la fel laughinglaughing

| marrr a răspuns:

Situatia pentru maine va fi discutata azi de catre inspectoratele scolare si de catre ministerwinkingasteptam pana deseara sa vedem

| darkeyes a răspuns:

Cum astazi nu a rezolvat nimeni nimic pe strazi maine mai mult ca sigur nu se face scoala.happy Mai binelaughing oricum nu aveam niciun cheftongue

| HinnaBunneh a răspuns:

Nu se stie sigur daca continua frigul nu mergemm big grin

| SaRiNoOtZa a răspuns:

Eu din cate stiu cei din Buresti maine nu se duc la scoala stau acasa eu astept sa vad stirile de la ora 19:00 daca si scolile din Ploiesti vor fi inchise

| ☺Pǻ§†ٱLµ†Zǻ●Löž☻ a răspuns:

La 19 da la stiri sad sper sa nu ne ducem mainesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine pumnii la stirile de la ora 19.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu s-a anuntat. fi cu ochii pe stiri. si eu sunt nedumerita. am auzit de la stiri ca se va face un consiliu si se va discuta daca nu se va tine scoala si maine. se va anunta pe seara. deci, raspunsul va fi in ultimul moment big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In slatina cred ca se merge la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau ca maine sa nu mai mergem la scoala:Lsad (te urasc)sper sa fie cum zic eu"ar fi bine" sper sa continue frigulhee heebatting eyelashes -asta e parerea meathinkingconfused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia astept ora 19

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se merge asa stiu eu big grin

| cosminftw a răspuns:

Ministerul Educaţiei urmează să transmită astăzi, la ora 17. 00, situaţia judeţelor cu şcolile afectate de condiţiie meteorologice şi mâine, 9 februarie.De asemeni, scolile şi grădiniţele rămân închise mâine in Bucuresti dar si în judeţelel Galaţi, Călăraşi şi Teleorman.

| cosminftw a răspuns:

Ministerul Educaţiei urmează să transmită astăzi, la ora 17. 00, situaţia judeţelor cu şcolile afectate de condiţiie meteorologice şi mâine, 9 februarie.
Şcolile şi grădiniţele rămân închise mâine in Bucuresti dar şi în judeţelel Galaţi, Călăraşi şi Teleorman.