| Bianca_9620 a întrebat:

Maine am un majorat am o rochie neagra cu pantofi si geanta negrii unghiile rosii si un colier rosuu cum asi putea sa ma fac la ochi?

Răspuns Câştigător
| aLdu a răspuns:

Roz.
Sau o culouuare care sa fie. ori inspre rosu. ori inspre negru.
Sau incerci mai multe. sh` dup` poti alege o culouuare potrivita.Care iti place sh` se potriveste.

3 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Roz inchis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-ti faci buzele rosii, iar la ochi o nuanta naturala sau depinde si de cul parului si de forma fetei cum ti-ar sta bine.
Sau uite asa:http://2.bp.blogspot.com/......blered.JPG

| grafa a răspuns:

Usor cu negru. Dar USOR!