| Gugletizaa a întrebat:

FUNDA! Pls ajutati-ma cu niste idei de cadouri de Craciun pentru iubitul meu. plss cat mai repede

Răspuns Câştigător
| FallenAngel_1726 a răspuns:

Incearca sa. i dai ceva facut de tine.[Cadourile astea merg mereu, toata lumea le iubestelove struck]Inseamna mult pentru iubitul tau ca te.ai chinuit sa. i faci ceva tu in loc sa mergi la magazin si sa cumperi.
P. S:pe net de gasesc tot felul de "manufacturi"[poti incerca o bratara facuta de tine, o felicitare, etc...Sunt multe idei minunate pe net.trebuie doar sa cauti.winking.

2 răspunsuri:
| monikka a răspuns:

Cati ani are prietenul tau? Asta cred ca este potrivit pentru orice varsta:ii poti lua un parfum(parfumul lui preferat), o camasa pe care nu a avut ocazia sa o ia(daca alegi camasa o poti lua cu dungi verticale sau orizontale se poarta), iesiti undeva in oras...la un film si acolo ii poti spune cat de mult il iubesti. Un lucru atat de mic poate fi cat 5 cadouri la un loc pentru cine nu este pretentios.MULT SUCCES! TE PUP!

| AlexandraHristov a răspuns:

Da un search pe cadouri barbati / cadouri iubiti si vei gasi: http://z8.ro/cadoulcom / http://z8.ro/cadourioriginale