| BerarulZed a întrebat:

Maine dau simulare la matematica, sunt praf la ea. Nu conteaza cat de mult invat. Uneori stau cu orele si tot nu pricep. Cea mai grea mi se pare Geometria. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ibaal a răspuns:

Nu prea mai ai ce facebig grin
Vine ziua de maine fie ca vrei sau nu! Incearca sa mergi degajat, calm si scrie ce stii. Straduieste-te pe cat posibil, la fel ca si la examenul mare, da tot pentru a lua cat mai mult. Daca nu esti bun la mate, sigur excelezi la altceva si te ajuta la ridicarea mediei...
Bafta!winking