| AdinaCrissa a întrebat:

Maine dau teza la mate:-s
Urati-mi succesbig grin
Funda!laughing

Răspuns Câştigător
| anqutsel a răspuns:

Succes. SPer sa iei nota 10 (in cap). Te pup.love struck

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Succes!
sa vii cu 10 love struck

| fluturas a răspuns:

Succes!winking

| doroteea a răspuns:

Succes :* sa faci mai mult ca mine la teza (eu n-am facut mai nimiclaughing ) succes :* de la ce ora ai? poate atunci ma uit la ceas si ma gandesc ca dai tezalaughing (asa ii zic mamei" vezi ca la ora... dau teza/test, sa te gandesti la mine laughing)

| Mihai7best a răspuns:

La mate? Cosmarul meu rolling on the floor bine ca is in a9a si nu mai dau din mate :X

| DEBrown a răspuns:

Succes sa i-ei 2 laughing

| Al3x_3632 a răspuns:

Succes si daca eshy buna nici nu copiezi ( eee prostyy mai fatolaughing fa ce vrei dc sunt regulile? ca sa fie incalcate bafta si da tot ce potilaughing)

| A_7901 a răspuns:

Succes draga! Nu trebuie sa iti faci griji pentru ca o sa iei sigur 10! Si cand o sa vada profu/ profa cat de bine ai facut, o sa-ti mai dea un 10 pentru inteligenta nemaivazuta! SUCCES!

| Papusa_1623 a răspuns:

Succes

| All3 a răspuns:

Succes si eu dau tot pe 9 laughing

| lordsoper a răspuns:

Succes succes succes succes numai 10 succes succes numai 10 sa iei numai 10 si restul note mici~!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu dau teza maine la mate crying ce clasa esti? sad succes love strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...si care este intrebare? :o laughing thomne ce copii,.

| Anne_1270 a răspuns:

Mult succes :*:*:* o sa fie bine.:*:*:* succes