| toffy a întrebat:

Maine e ziua mea (14 year old ) vreau sa-mi dati niste idei cam cum as putea sa ma imbrac! avand in vedere ca fac cinste prietenilor intr-un club-restaurant deci nu trebuie ceva sofisticat! pitipoancele si cocalari sa steie departe de aceasta intrebare laughing)
mersi

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce mare esti? Ne-ai dat gata.LA MULTI ANI.Imbraca-te asa cum iti sta tie cel mai bine.Sa pui aceeasi intrebare si la 18.

| smaranditza a răspuns:

LA MULTZI ANI!
E o varsta super faina!
As zice sa te imbraci exact asa cum te simti tu bine! Un pic de eleganta, fara machiaj (anii tai si tineretea sunt un "machiaj" suficient si... gata!
Have fun!