| natalia_5717 a întrebat:

Maine e ziua mea si as vrea sa ma imbrac cu ceva mai special la scoala.Credeti ca ar fi prea indecent daca m-as imbraca cu o fustita (nu prea scurta), cu colanti si cu un tricou?

Răspuns Câştigător
| irynna a răspuns:

In primul rand la multi ani! de ce sa fie indecent? este destul de ok o fustita, nu prea scurta, mai ales daca este si cald si un tricou sau o bluzita draguta.

30 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu cred ca este o alegere buna.happyLa multi ani si multa sanatate!winking

mariana
| mariana a răspuns:

Draga Meli, la multi ani, sa fii sanatoasa, sa ai succese si sa fii iubita. Eu am gasit doar acum intrebarea ta, transmisa in casuta mea de e-mail asa ca, acum iti raspund. Sunt convinsa ca ai fost foarte frumoasa si ai avut o zi buna, iar la teza la istorie totul a fost in regula. Incearca sa fii mai putin emotiva si sa nu te gandesti la teze, la examene ca la "sfarsitul lumii" pentru ca, atunci totul va fi in regula, iti vei aminti ce ai invatat si vei raspunde bine.

Janina
| Janina a răspuns:

La multi ani!
Incearca sa renunti la ideea de colanti si fusta sunt ceva de un foarte prost gust, o ideea hidoasa si expirata. incearca o rochita draguta de vara sau un tricou funny big grin
happy day again!

| alexa a răspuns:

Ideea e sa te imbraci in ceva ce. ti sta tie bine si in care sa te simti bine
ai grija cum combini mai ales la colanti(eu insa cred ca e prea cald pentru ei, dar prea frig fara)big grin
dar nu. ti face probleme in privinta decentei...asat in kzul nu ai uniforma de la scoala...important e k e ziua ta si trebuie sa te distreziwinking
la multi ani

leonardk
| leonardk a răspuns:

La multi si buni ani!

| Sara a răspuns:

Apai depinde de fustitza. mai bine ia un ciorap culoarea piciorului. nu e babesc sa stii. intins ft bine pe picor. ft ft deschisi intelegi? ai grija la papucei sa nu cazi in penibil. la multi ani! :*:*

| andreea_8479 a răspuns:

La multi ani! ...sa fi fericita sh iubita!
spui c ai picioarele subtiri.at foloseste colanti cat mai colorati(nu negru pentru ca acesta face piciorul sa para mai subtire)alege culori tariwinking... daca u t simti bine asa.at ce t opreste...in plus.este ziua tawinking. o exceptie mergewinking

| andi a răspuns:

Mey, pentru note mari, incearca tot ce e mini...la profesori nu o sa mai fie mini...big grinrolling on the floor

| Just Shadows a răspuns:

La multi ani! ...cat despre tinuta...nu prea scurta atunci e ok... buna alegerewinking...ai grija de u>big grin

| tukhey23 a răspuns:

La Multi Ani!happy

| tukhey23 a răspuns:

La Multi Ani!happy

| mIsTeR a răspuns:

La multi ani!!!!!!!!

| crookedsight a răspuns:

Eu zic să renunţi la hainele astea. La haine in general big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Raluca_7548 a răspuns:

La Multi Ani!

| Raluca_7548 a răspuns:

La Multi Ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand La Multi Ani!
In al doilea rand... renunta la colantistraight faceSunt hidosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@melina da...thinking
dar daca esti putin bronzata nu'ti mai lua deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani si iti doresc sa ai maine o zi minunata happy

Mie sincer mi s-a acrit sa vad colanti cu fusta...fii mai inventivawinking
Cel mai bine era sa iti iei o rochita vaporoasa pana la genunchi si cu balerini sau sandalute... dar daca nu ai de ales, incearca fusta cu o bluza gen babydoll si cu balerini...acum depinde si de materialul fustei...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Multi Ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ....ar fi frumos deoarece esti mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara colantibig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine e ziua meaaa :X:X
Eu ma imbrac cu pantaloni trei sferutri` de fapt is blugi :X:X negri trei sferturi.
Si o bluza cu bluga grosutza. Ca mi`o fac la munte.:X
In picioare tenisi Converse smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fii super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Natalia la multi ani eu cred ca ar fi bine sa iei pantaloni 3 sferturi de preferat blugi mai pe corpul tau cu o bluzita cu imprimeu si un machiaj mai colorat mai degraba roz sters si un luciu si parfum mai dulce te pwopw pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu vreau la scoala... vreau de ziua mea in august si nu am pre multe haine ca sunt in spania si nu mi-am adus haine de acasa...nu nu ma pot decide

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 28 decembrie e ziua mea.Cu ce sa ma imbrac?