| Bubuletu a întrebat:

Mâine e ziua mea si voi fi acasă cu prietena mea cea mai buna. Ce putem face ca sa ne distram? Precizez ca putem ieși un pic si prin jurul blocului, daca vrem
Va pup!

1 răspuns:
| AndreeaaD a răspuns:

La multi ani!
Puteti face multe chestii. Uitati-va la filme,karaoke, faceti multe poze, aranjati-va, tu pe ea si ea pe tine, iesiti afara si plimbati-va si luati-va un mp3 player cu melodiile voastre favorite.Gatiti ceva impreuna, daca inca nu ai luat tortul puteti face o prajitura. Dansati, cantati, faceti orice va face sa va simtiti bine.Stati pana tarziu apoi asezativa multe paturi si perne pe jos si dormiti acolo.It's funny. Distractie placuta.