| anonim_4396 a întrebat:

Heiii. happy ziua mea este vineri si am invitat-o pe cea mai buna prietena. Ce putem face? cum sa ne distram?

Răspuns Câştigător
| lovepiink a răspuns:

Bună DienutzaDiana!

În primul rând la mulţi ani!
1.Tu şi cu prietena ta puteţi sa va uitaţi la un film.
2. Bătaie cu perne.
3.Vă puteţi face unghiile.
4. Căutaţi filmuleţe amuzante sau înfricoşătoare pe Youtube.
5. Jucaţi adevăr sau provocare.
Sunt o grămadă de chestii pe care le poţi face.

Distracţie plăcută!

| Daiana03 a răspuns (pentru lovepiink):

Mersi pentru urarea de "la multi ani!" :*

| lovepiink a răspuns (pentru Daiana03):

N-ai pentru ce :*! Dar câţi ani împlineşti?

| Daiana03 a răspuns (pentru lovepiink):

12 happy

| lovepiink a răspuns (pentru Daiana03):

Ooo, atunci mulţi înainte! Eu am 13.

9 răspunsuri:
| JockerStoica a răspuns:

Va puteti distra cam asa: mergeti prin parca cu rolele, la o inghetata sau la o pizza impreuna Jucati-va la calculator uitati-va la televizor comandati pizza la voi acasa bagati muzica dansati etc Bft. :*

| TheLaw a răspuns:

Puteti sa iesiti undeva afara, pe la un restaurant, sau la o plimbare.
Sau puteti alege sa stati acasa, cu muzica happy si poate sucuri, mancare, inchiriati filme (poate si unul de groaza)... Dansati, radeti, jucati ceva: mima, adevar sau provocare. Doar sa simtiti ca va distrati.

| HappyDay a răspuns:

Intai sa va jucati prin casa,sa dansati,sa va faceti unghiile,mai discutati,comandati o pizza ceva sau mancati ce v-a pregatit acolo, apoi iesiti pe afara, plimbati-va, mai mergeti la un film, etc.
Ai ce sa faci intotdeauna de ziua ta daca ai "posibilitati"winking

| DariusDaniel a răspuns:

Nu ma pricep in treburile fetelor dar...Ascultati putina muzica, spune-ti glume, povestiti despre prieteni...Voi stiti cel mai bine ce va place.

| BlueButterfly1234567 a răspuns:

Pai,eu iti urez la multi ani! Sa cresti mare si sa ai parte de momente frumoase alaturi de cei dragi. Odata ce e vorba de cea mai buna prietena happy,sunt sigura ca o sa va distrati atata timp cat totusi aveti ceva in comun. Daca planuiesti sa petreci acasa(nu in aer liber),puteti vedea un film de groaza,comedie,ce-ti place),puteti vb despre orice,barfiti,stati la calc.,ascultati muzica, adevar sau provocare, urmari episoade din seriale, orice.Dar te asigur ca distractia nu o poti planui ca pe un program, ea vine de la sinebig grin!