| Eu4EverX a întrebat:

Maine e ziua unui prieten si as vrea sa ii i-au un cadou ceva semnificativ si sa nu ma coste mult imi da-ti va rog niste ideei? implineste 15 anistraight face

4 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Eu cred ca mai bine i-ai cumpara ceva util si de sezon, un set caciula, fular si manusi!
nu costa o avere, si ar fi un cadou potrivit cred eu!

| Mamamare a răspuns:

Un set de parfum cu deodorant si o ciocolata...sau
Un lantisor si inca cea...sau
O Bluzita si o ciocolata.
Si mai ales ca este baiat mai greu de gasit un cadou, dar daca il cunosti bine te poti orienta dupa ce sti tu ca i-ar placea lui.
Distractie placuta!:*

| iovry a răspuns:

Parerea mea ca si yos baiat... daca e nu stiu ce sa sp cum ti sa mai rasp un set de parfum nu ceva scump caredema dar ceva sa fie mai tarewinking si ceva dulciuri nu multetongue apoi da in diabet pai laughing tongue no am glumithee hee si ii poti lua un fular din ala de care poarta tineretu in special baietii nu chiar fular nu stiu cum se numeste sincer dar e cool am observat happy sper sa fi ajutat happy

| iolanda17 a răspuns:

Hmmm...thinking
Daca te gandeai din timp puteai sa ii faci un tricou personalizat sa comanzi ceva haios de pe net. Dar nu trebuie sa disperi...
Mie, personal mereu mi-a placut sa pun bani cu prietenii cand e vorba de un cadou... sa fie ceva maree:angrysi nu ma refer doar la plusuri) sa il lase pe sarbatorit mut de uimire. Avand in vedere ca se apropie Craciunul ii puteti lua propiul sau Mos Craciun ( un plus), iar in mana asa-zisului Mos Craciun ii puteti pune o punga de cadou cu ceva in ea( un tricou, o cana cu mesaje, un parfum, etc.) simbolizand cadoul lui de la insusi Mos Craciun( iar pentru ca el e o persoana mai speciala, Mosul a venit mai repede)
Nu cred ca se va astepta la asta! happy
Bafta!:*