| alexandra123334 a întrebat:

Buna astazi este 1 aprilie ziua pacalelilor si nu stiu ce farsa sa-i fac parintilor si fratilor mei.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Buna!
Ar fi frumos din partea ta sa nu le faci farse. Dar daca chiar vrei cauta pe google, gasesti cate vrei.

http://www.realitatea.net/......47910.html

3 răspunsuri:
| momosetemik a răspuns:

Pai.Daca ai vrea farse pentru parinti si prieteni nu face din acelea vechi gen : Uite acolo! Nu este nimic! A fost o farsa de 1 Aprilie. Poate ca ar trebui ceva mult mai amuzant la care ceilalti sa nu se supere. Eu am varsat o galeata cu apa in capul prietenei mele.S-a cam suparat da i-a trecut. Po-ti incerca si tu.