| ErzaScarlet a întrebat:

Maine este 8 martie si am uitat complet. Puteti sa imi dati niste sugestii de cadouri pentru. mama?(are 42 de ani dar e de treaba)happy
P.S.as da funda daca as stiilaughing

Răspuns Câştigător
| Mihaela_Patricia_1985 a răspuns:

Poti sa-i cumperi un ghiveci de zambile, pentru ca daca cumperi un buchet n-o sa tina mult.

5 răspunsuri:
| Doarefericireasiiubirea a răspuns:

Ai putea sa ii face ceva de mana ta. poate un colaj cu cateva poze cu voi ...sau poti sa'i iei un buchet de flori. cred ca orice i'ai lua pentru ea este foarte important deoarece este de la tine [funda?puppy dog eyes]

| FanCS a răspuns:

Pentru ea gestu conteaza dar poti sa ii iei ceva de genu o brose si un buchet de flori.

| edithiacob a răspuns:

Pai eu zic ca un lantisor si o ciocolata ar fi ideale acum tu alegi!