| mihaela_5389 a întrebat:

Maine este greva in invatamant? s`au nu? ca sa stiu si eu daca ma trezesc de dimineatalaughing! De ziua copilului se merge la scoala? s`au se sta acasa?batting eyelashes! multumesc pentru rapsunsurii! va >pupiqbig grin

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Eu merg la scoala maine de la 10, asta depinde de fiecare scoala si localitate in parte. Vorbeste cu diriginta.

17 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Este grevă, nu se merge la şcoală happy. Pe 1 din câte ştiu eu nu, dar uită-te la ştiri mâine sigur nu se merge.

| mhg a răspuns:

La mine la scoala nu este greva, iar pe 1 iunie am inteles ca se fac ore.

| ancutsa410 a răspuns:

Eu merg la scoalabig grin

| Alex_7297 a răspuns:

Asta ar fi ultima, să nu învăţăm de ziua copilului! Adică ce sărbătoare mai e şi asta ca să stai acasă? Ce nu face românu' să scape de muncă...

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Da e greva, nu ne ducem la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi se fac ore normal si de 1 iunie la fel la noi tot timpul cand e greva se merge la scoala si se fac ore astia nu fac niciodata grevasad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine e greva...De marti nu stiu dar sper sa fie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu sigur ca de ziua copilului se invata, de greva depinde de localitate, scoala, etc. Cel mai bine e sa suni la scl. sau sa vb cu diarigintele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma duc maine. ca diriga a zis sa nu venim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce scooala esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste tot sunt spargatori de greva, nu stiu ce vor rezolva daca nu sunt organizati, spre ecemplu la liceul I.M.se fac ore, se pun absente, se dau teste unde este solidaritatea? Daca vor sa rezolve ceva trebuie sa fie uniti, isi vor da seama dupa ce isi vor lua salariul cu 25%mai putin, abia atunci se vor revolta cu toti, pana atunci...traim in Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu ma duc la scoala pentru ca nu se face. clar:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine ne ducem la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se merge la cursuri

| tweetyy a răspuns:

Cica nu mai e grevasadsi de ziua copilului eu stiam ca se invatahappy:*