| LoveForShania a întrebat:

Maine este revelionul, iar tatal meu si cu sotia lui actuala probabil vor sa mearga intr-un loc pentru adulti ( club. sau sa iasa in oras cu alti prieteni ). Si pe mine nu cred ca o sa ma ia, deoarece unde vor merge vor spune ca sunt inca minor si nu am ce face in oras cu adultii, pentru ca ei vor discuta diferite lucruri de adulti.
Tatal meu nu este sigur, dar Cristina ( sotia lui actuala ) vrea sa danseze.sa iasa in oras etc. deoarece ea este gen mai nebunatica si care vrea sa se distreze big grin.
Nu stiu ce sa fac. eu voi ramane acasa.
Cum pot sa ii conving sa nu faca asta? Sau cum il pot convinge pe tatal meu. deoarece cu Cristina nu am nicio treaba.

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna scumpo!kiss
Ce sa cauti u cu parintii?happySa stai acolo si sa te plictisesti straight faceAscultand tot felul de vorbe plictisitoarechatterboxNu mai bine il rogi pe tati sa te lase sa aduci cateva prietene acasa?love struckCredema ca va veti distra mult mai binewinkingbig grin
Un an nou fericit!love struck

7 răspunsuri:
| LoveForShania explică:

Pardon. acolo trebuia sa scriu minora :d

| Aly07 a răspuns:

Pai il mai rogi odata pe tatal tau sa te ia cu el, si daca tot va refuza, ii spui ca tot asa o sa zici si tu cand o sa te roage ceva.
Succes happy!

| roox a răspuns:

Luchass are dreptatewinking
Invită nişte colegiwinking
to să te distrezi mai bine decât cu părinţiiwinking

| muffin94 a răspuns:

Au si ei dreptul sa petreaca timp impreuna singuri mai bine chemi niste prieteni/colegi si dati o petrecere

| adelina_7242 a răspuns:

Pai du-te si spune-i la tatal tau:Tata, te rog frumos sa ma luati si pe mine pentru ca sunt si eu copil si vreau si eu sa stau cu voi.In plus de sarbatori trebuie sa stam in preuna.Nu vrei sa stam toti in preuna? Eu zic ori sa nu mai mergi ori sa ma iei si pe mine!

Eu asa asi face.NU iti garantez ca o sa mearga dar merita sa incerci.
Sper ca te-am ajutat!

| dudu_3763 a răspuns:

Ce noroc pe tine yawn
pai invitati gasca si dai pe gat bautura...
baga o muzica si imbatate rau
cat despre droguri sau tigari...hmm.iese greu fumu din casa...si s-ar putea sa te prinda taicatu

da mrg eu, taicatu cand revine acasa?! Daca vine pe neasteptate iei matura si ii dai pe toti afarasmug
si fara sa pacatuiestihappy

mai bine imi ziceai si varsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ești fată, păi poți să vii la mine, ne distrăm împreună. tongue
Tu prieteni n-ai? Lasă părinții, fă revelionul cu prieteni, colegi, etc. Te distrezi mai bine, părerea mea.