| Anonima6754 a întrebat:

Hei TPUhappy cum sa-mi conving tatal sa mergem undeva de Paste? Toata familia vrea in afara de el..nimeni nu-l poate convinge, cum sa-l conving? Helppp repedeee

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa mearga familia fara el, sau stati prost financiar? Urcati in tren si plecati unde va arde cheful cu sefa casei da

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De ce să îl convingi? Nu este importantă și fericirea lui de Paște, numai a ta, repede?

| Anonima6754 explică (pentru sadrian46):

Si el s ar simti bine unde vrem sa mergem, alta data voia sa mearga zilnic, doar ca efectiv asa e el...cand e de mers, nu vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce contează așa de mult?

| Eisenheim a răspuns:

Spune-i că îi oferiți o masa și ceva de băut acolo unde mergeți, și sânt mari șanse să fie de acord