| PlasticMoon a întrebat:

Maine ma duc la festival, cu ce credeti ca ar trebui sa ma imbrac daca va fi frig? Ceva simplu...happy

2 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

B'estfest? Eu la OST am purtat blugi, si un tricou. Mi-am carat geaca de piele degeaba, ca a fost cald, pana si seara. Poti sa faci si tu la fel, in caz ca ploua, vezi sa ai pelerina de ploaie (uita-te si tu cum va fi vremea cand pornesti de acasa(.

| Brâncuşi a răspuns:

Pai cu ce iti placewinking In fusta nu prea merge, ar merge niste colanti daca suporti frigulwinking Mie colantii in plac si un tricou coloratwinking Si un hanorac de orice eventualitatebig grin Funda?