| arysa a întrebat:

Maine ma duc sa ma tund.Sa imi fac breton lung daca port ochelari? Breton simplu am avut si nu-mi place.Astept parerile voastre(apropo am parul drept)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de forma fetei, tipu parului...etc oricum bretonu in scari si filat cu volum dat intr-o parte ar avantaja pe orcne love struck

4 răspunsuri:
| Mixed a răspuns:

Bretonul lung peste ochelari ...imi suna cv gen laura andresan... ori renunti la ochelari... ori iti faci breton pe o parte ...mai mic...straight face sau iti faci breton cum vrei tuh .cand porti ochelarii il tii prins.:p cand nu il lasi big grin...+
bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti face un breton asimetric sau un breton in scari, insa bretonul sa fie intr-o parte. Poti intreba si coafeza ce ti s`ar potrivi. Te va sfatui mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt de acord cu LoCsU tongue

| Andrei_6051 a răspuns:

Mai bine ai renunta la ochelari, NATURAL, eu mi-am imbunatatit vederea prin niste exercitii de pe www.renuntalaochelari.com