| anitha a întrebat:

Buna allkiss! Deci maine vreau sa plec la cineva, la bucuresti si merg singura adica cu niste priteni mai mari decat mine, si ai mei nu ma lasa la ora 7, ce sa le zic sa ma lase la ora aia, va rog ajutati-macryingNumai stiu ce sa fac, multumesc funda:X

1 răspuns:
| JustmeV a răspuns:

Mda uh de unde esti? Ca poate e departe de Bucuresti si probabil de aceea nu te lasa. Sau daca insisti atata si e important promite`le ca nu mai iesi o vreme. Fa curat, streseazai pana te lasa...winking