| Didi908 a întrebat:

Maine se dau testele initiale la mate si romana? se trec in catalog? si app se dau si la celelalte obiecte sau doar la roamana si mate?

3 răspunsuri:
| niko a răspuns:

Nu se dau mainehappy De fapt nu prea se mai dai testele asteahappy
Teoretic ar trebui sa se dea la sf saptamanii sau saptamana viitoare asta doar daca vrea profesorul.
Teoretic nu se trec in catalog dar daca profesorul e a naibi poate sa le treacahee hee

| AndreiSiAtat a răspuns:

Se dau numai la romana si mate si nu se trec in catalog sunt doar predictivehappy Si nu cred ca se dau din a2-a zi de sclhappy Bafta!

| nicusor99 a răspuns:

Logic se dau la toate si nu se trec in catalog