| danim7 a întrebat:

Salut, am 16 ani si iubita mea la fel si as vrea sa fac ceva foarte romantic cand o sa vina luni sau marti dimineata la mine happy sa nu uite chestia asta foarte repede puteti sa-mi dati cateva ideei? big grin ( legat de orice, mai precis in camera mea ceva romantic de tot, cand facem dragoste ). Multumesc

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ai putea sa o astepti cu un trandafir rosu si sa pregatesti un tango romantic. Nu conteaza foarte mult daca nu prea te pricepi la dans. Conteaza apropierea dintre voi. Apoi lucrurile pot merge mai departe in ce directie vrei tu.

| valy a răspuns:

Romantic. ok
incercam cu o sticla de vin, nu vreau sa fac reclama la produse dar cauta un vin dulce, niste petale de trandafiri rosii, dar ai grija sa nu ai cearceaf alb neaparat ca dupa aia ai sa ai de frecat la el o saptamana, niste muzica romantica de gen sade, nu neaparat ceva anume.numai sa nu fie nici rock dar nici manele.cauta ceva dance, blues-uri, ceva in genu, vorbe frumoase, dar ai mare grija sa te protejezi, ca la o asemenea atmosfera nu prea te poti controla, si chiar daca ai putea incerca sa folosesti un prezervativ.iti va lua grijile de pe cap, si ai grija ca in momentul in care te apuci de ceva sa fii sigur ca nu va veni acasa nimeni si sa nu scartaie patul. cel mai important.mult succes.si te astept aici sa imi spui daca a mers

| matt25 a răspuns:

La 16 ani deja taca paca, asta ca sa nu fiu indecent. :-) Nu credeti ca e cam repede si v-au pus hormonii stapanire pe creier? :-) Intalnirile romantice sunt recomandate, dar... nu inceperea vietii sexuale de la 16 ani.

| microclaudiu a răspuns:

Faceti anal