| pRaNk a întrebat:

Maine voi fii la scoala de servici la poartahappy imi ziceti ce sa fac, idei sa nu ma plictisesc. Fundalove struckhappy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ia telefonul si asculta radio.

| baru a răspuns:

Sall. Rebus, si mobilitate. Prin mobilitate te eliberezi de stres si de plictiseala. Pa!

| Merilynne a răspuns:

Ce tare de tine ca lipsesti de la ore :X...
Pai ia-ti castile de la telefon si asculta muzica, citeste o revista... cam asa fac eu cand sunt de servici.

| HasisS a răspuns:

Injuri primul profesor pe care il vezi.Nu o sa te plictisesti tot semestru!

| lavy_2651 a răspuns:

Pai...suna pe cineva cheama pe cineva si glumitzi te gandesti chiar nu stiu funditapuppy dog eyes?