| Laurretta a întrebat:

Ce sa fac maine la scoala ca sa nu ma plictisesc in timpul orelor si in pauza? fundita cele mai originale idei

1 răspuns:
| Static a răspuns:

Ok, dar sunt niste idei cam trasnite :p. Poti sa chiulesti de la ore dar sa te duci undeva intr-un parc din apropiere sa-ti astepti colegi, poti sa faci misto la telefon, sa formezi un numar oarecare pe Vodafone sau unde vrei tu si sa suni, sa iei lumea la misto, sa joci pititea, alergatea, leapsa, etc, sa asculti muzica si sa dansezi, ( poate doar sa asculti muzica ), sa bati un fraier care te enrveaza, sa barfesti, sa faci poze cu amicele tale, poze pentru mess, HI5, FaceBook, etc. Sa te plimbi cu prietenii tai, sa pui deasupra usii de la intrarea in scoala ( fara sa te vada nimeni ), o cutie cu lapte sau un corn, sau un pahar cu apa si poate ii pica-n cap la un profesor, mai degraba pune un burete plin de praf de creta, astea in pauza acum in timpul orelor, poti face caternica, poti zice de ex, cand profi dicteaza dupa fiecare cuvant pe care-l spun dansi sa spui da, intelegi? sau sa spui aha, sau altceva? ceva haios. Sau sa faci bilute de hartie si sa le arunci printr-un pix in capul altora, sau... sa ii pui in cap colegului/ei din banca din fata ta cev a in cap, recum un servetel fara sa simta, sau o hartie, sau sa ii agati ceva de par. Sa pui pe scaunul celui din fata ceva cand nu este atent si sa se sperie cand se aseaza sti? :p, gasesti tu multe de facut, fundita? big grin