| amOre) a întrebat:

Mam despartzit de prietenul meu acum o saptamana...imi spunea ca nu mai simte nimic pentru mine(poate chiar a fost si alt motiv cared, dar mi la sp pe acesta, nu stiutiu din ce motiv, dar eu stiu ca inca nu ma uitat)... acum vine la mine si spune ca regreta si ca vrea sa fim iara6i impreuna...eu mai tin la el...si stiu ca nu as proceda corect daca ma's impaka din nou...

ajutati-ma plss... un sfat conteaza ff mult petru mine...

Ms anticiPat...

8 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Impacati-va! Daca nu vei face asta, mai tarziu vei regreta.

| DeeVee a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa fi din nou cu el... Poate la indemnat ceva sa faca asta... daca e pustan probabil un pariu sau ceva de genul...deci intoarcete la el si intreba-l ce l-a determinat sa te paraseasca...
Succes...:*happy

Baby.ShiNe

| alle529 a răspuns:

Daca tu mai tii inca la el si iti mai place de el si lui de tine impacati`va si vorbeste cu el ce la determinat sa vina inapoi la tine si care au fost motivele adevarate pentru care te-a lasat, pentru ca o relatie se bazeaza si pe sinceritate.happyBafta!:*

| Jupiter a răspuns:

Mai da-i o sansa daca n-ai nimic de pierdut...

| autoboy a răspuns:

Pai daca i-ai scris vreun biletel sau i-ai trimis vreun sms scriind in felul asta... nu il invinuiesc...

| JayLeno a răspuns:

Un prim sfat: renunta la modul " a la mess" asta de scriere, este greoi de citit, enervant si nu te face mai cool din contra... dupa mai vorbimwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand scuip nu ma mai intorc sa ling. adica tu esti paiul de care se agata innecatul? lasa-l si .la revedere. ce crezi ca a inceput sa tina deodata asa la tine? sa fim seriosi.

| imiparerauiulia a răspuns:

Trebuie sa va impakatzi pentru ca stiu si eu cum e... iti dai seama dupa ce pierzi piersoana iubita ca iti pare rau asa am patit si eu si am realizat ca stateam prea bine cu ea si eu as vrea sa dau timpul inapoi sa fie ca la inceput deci eu zic sa va impakatzi sadsadsadsad