| dulshe a întrebat:

Mamei mele ii place muzica populara, ce cantareti o sfatuiti sa mai asculte?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Sa-l asculte pe Cristi Banateanu

10 răspunsuri:
| naty_3185 a răspuns:

Maria carneci, niculina stoican, cristian rizescu, nicu paleru, elena merisoreanu... etc

| Ioonela a răspuns:

Mirel petrean
big grin

| ines a răspuns:

Maria Carneci

| mariana_7566 a răspuns:

Mitu stoian

| iri_4602 a răspuns:

Pai daca esti banatzeanca si ii place muzica din banat
stai ca iti zic eu:d
mirela petrean
mitru teleaga (meka)
petrica miulescu irimica
andreea voica
lena miclaus
nicu novac
stana izbasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Păi... să mai asculte pe: Maria Tănase, Maria Ciobanu, Maria Dragomiroiu, Ion Dolănescu, Constantin Enceanu, Tiberiu Ceia, Mâțu Stoian, Floarea Calotă, Furdui Iancu, etc.
Audiție plăcută.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici o lista completa: http://ro.wikipedia.org/......ular%C4%83

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristian Pomohaci

| Cretzulina a răspuns:

Laura Lavric, Maria Carneci

| florinbanatanu a răspuns:

Mirela petrean, lucian dragan, nicu novac, puiu codreanu, achim nica, cristi banatanu,