| patricia_8129 a întrebat:

Buna am si eu o problema cu parintii mei mie imi place sa ascult muzica de dragoste si tatal meu vitreg a observat chestia asta si astazi i-a zis mamei mele sa aiba grija ca eu ascult muzica de dragoste... ce ma sfatuiti?

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Asa...si care e problema?
daca ascultai manele era mai bine?
...ce se baga el in ce asculti tu?

| mona a răspuns:

Sa asculti in continuare ce iti place

| Pirkko a răspuns:

Eu as fi fost ingrijorat daca ascultai manele, nu muzica de dragoste...
Dar de ce nu-l intrebi care-i problema?

| llllLiliallll a răspuns:

Ca o personalitate,ai dreptul sa ai unele placere,fie de muzicaa,haine,minkare etc. si tocmai asta trebuie sa inteleaga parintii tai. Daca lor nu le place un anumit lucru, asta nu inseamna k e ceva rau, nefolositor. Poti sai explici k nu faci nimic rau askultind aceata muzicaa sper ca te-am ajutat ))))