| lBroken69 a întrebat:

Martisor sau bratara de 1 Martie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu sunt tot in clasa a VII-a, crede-mă, mărțișorul e cea mai bună alegere... doar dacă nu ai niște dive in clasă...

14 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Pentru cine?

| lBroken69 explică (pentru Mayar):

Fetele din clasa( VII)

| lBroken69 explică (pentru anonim_4396):

Nu am. Dar nici nu vreau sa am.

| Mayar a răspuns (pentru lBroken69):

Ele sunt tinere. Vezi ce mai ieftin, ca la ele merg si bratarile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru lBroken69):

Și eu sunt tot in clasa a VII-a, crede-mă, mărțișorul e cea mai bună alegere... doar dacă nu ai niște dive in clasă...

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Ceea ce simti tu. Mereu e cea mai buna solutie. ^_^

| neutrino a răspuns:

Martisor!

| T0T a răspuns:

Martisor. Unii isi fac bratari din ata de la martisor oricum.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Niciuna.
Dar totusi, daca vrei sa faci chestia asta ia o bratara. Parca e mai draguta decat căcatul ala pe care il pui in piept. Bine, ca altii isi pun martisorul la mana. Dar tot nu-mi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tradiția spune că mărțișorul.

| Honeyyy a răspuns:

Bratara cu ata de martisor :*

| aviii a răspuns:

Bratara, in rosu-alb. Martisoarele nu le mai poarta multe fete big grin

| florin96ak47 a răspuns:

Eu cumpar niste prezervativewinking

| RusMarius7 a răspuns:

Ambele. :* big grin

| Dny_Dany_1996 a răspuns:

Martisor.