| Mosquitoo a întrebat:

Masajul cu ulei de recin, ajuta la marirea sanilor?!

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Uleiul de ricin e bun pentru cresterea parului si nu am auzit de vreo legatura cu cresterea sanilor dar cine stie.
Totusi, pentru a-ti mari sanii fa-le dus cu apa rece, evita sa porti sutien foarte des pentru ca se lasa (muschii slabesc), fa exercitii care ajuta si consuma alimente care le favorizeaza cresterea : http://www.ziarulring.ro/stiri/20433/ce-sa-mananci-pentru-marirea-sanilor
Oricum, nu ar trebui sa ai astfel de complexe :P o femeie poate fi frumoasa si sexy si fara sa aiba un bust xxl :)) Sper ca am ajutat

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Doar daca te maseaza un baiat, altfel uleiul ala nu are niciun efect.

| MyNameIsCata a răspuns:

Eu stiu ca uleiul de ricin se foloseste pentru caderea parului, arsuri solare, impetigo, constipatii, artrita - masajul articulatiilor artritice cu ulei de ricin va estompa inflamatia, durerea si oboseala muschilor, tumori etc.Da este bine sa faci masaj cu ulei de ricin, dar nu ajuta cu nimic la cresterea sanilor.Cum ti-am spus mananca multe proteine, mese regulate, portii mici dar dese, sport mult sport maanca cereale(nu nestle si prosii de-alea recomand Fitness). Incearca nu vei avea de pierdut.