| GraveDigger91 a întrebat:

Masturbarea dauneaza? Daca da, cum?

3 răspunsuri:
| GaZa1994 a răspuns:

Nu dăunează! Dimpotrivă, e sănătoasă pentru a scăpa de stres. Te relaxează si te poate face mai fericit.

| Sesebi a răspuns:

Depinde pe cine intrebi. Varianta religioasa spune ca,, te masturbezi=mori in iad'' cercetatorii britanici (Dupa mine cei mai tampiti cercetatori) spun ca e benefica. Acum daca te interesezi mai mult decat doar ce gasesti pe internet vei afla ca dauneaza mult mai mult decat ajuta. Efectele,, pozitive'' sunt cele de moment. Te simti bine te relaxezi. Pe termen lung vei avea probleme si cu erctiile si din astea. Eu iti spun ca am citit mult pe aceasta tema fara sa ascult doar varianta care imi place happy

| Sesebi a răspuns (pentru Sesebi):

Sper sa nu intelegi ca sunt pentru varianta religiasa cu muritul in iad laughing