| noink a întrebat:

Memo Plus creează dependenta? Cum actioneaza si cu ce te ajuta? Imbunatateste memoria de lunga durata sau de scurta durata?

Răspuns Câştigător
| marinaa9 a răspuns:

Nu iti imbunatateste cu nimic memoria, cu ce ai fos tinzestrat cu aia ramai, doar ca, creste atentia si puterea de concentrare si rezistenta fizica, cam astea sunt beneficiile pe care le stiu.Eu am o problema cu concentrarea si de aceea iau omega 3, poti incerca

2 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Si verisoara mea a folosit MemoPlus pentru Bac.
Nu, nu creeaza dependenta si imbogateste memoria de scurta durata
Oricum, nu iti recomand acest produs...happy