| anamaria82726 a întrebat:

Mereu cand ma uit la un desen animat din copilarie pe care efectiv il adoram am o stare proasta. Ma iau toti nervii, imi vine sa plang..nu vreau sa folosesc cuvinte mari dar efectiv ma trumatizeaza...credeti ca are legatura cu faptul ca eu nu am avut o copilarie fericita si incerc sa uit acele momente? Dintre ele face parte si moartea tatalui meu

1 răspuns:
| alex15ccc a răspuns:

Da, poate sa fie o legatura, mergi la un psiholog si discuta cu el despre asta.