| DavidutzAgache694 a întrebat:

Mereu când spun ceva am în cap ca lucrul pe care l am spus e copiat de la altcineva... Nu știu cum sa fiu autentic
Parca m as schimba când sunt cu diferiți oameni si nu îmi place asta
Fac și spun când sunt cu familia mea exact ca ei(nici măcar o înjurătură nu știu sa o zis în felul meu)
Cum pot rezolva chestia asta?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ti-ai conturat o personalitate ciudata si ai nevoie de ajutor, parerea mea
mai ai intrebari de acest gen, asa ca cel mai bun sfat pentru a te corecta este sa apelezi la un psiholog priceput si acesta sa te invete sa fii tu insuti!

| LisaJulie a răspuns:

Nu trebuie sa injur ca să pari aparte, trebuie sa vorbești în felul tău, adică sa încerci sa îți inventezi propriile expresii! Încearcă sa iei o foaie și sa scrii tot felul de cuvinte care îți vin în minte